• JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
ZÁVODY
0 zaznamu !!

Koncem minulého týdne proběhla série nominačních závodů na JMS.

 

Suverénním vítězstvím na klasice i pořád dost slušným vítězstvím na middlu si přímou nominaci vybojoval Pája Kubát, Denisa Kosová na základě nominačních kritérií, když dosáhla druhého nejvyššího součtu bodového hodnocení (4. na middlu i klasice). Terka byla nemocná, ale dostala divokou kartu s ohledem na dosavadní výsledky na mezinárodní scéně. Nominačky si přiletěla vyzkoušet i Markéta, ale zatím jen sbírala zkušenosti, a taky Kamenda, který bojoval s spíše s nepřízní osudu . Zcela mimo hru je bohužel Honza Petržela, kterého postihla mononukleóza...

 


Více k nominačním závodů i nominacím samotným se lze dočíst na repre stránce .
Juniorský reprezentační výběr se po MČR na krátké trati vydá na týdenní soustředění do Polska a o výsledky pak bude bojovat 3.-8.7.2011 v severním Polsku (Wejherowo-Rumia kousíček od Gdynie; stránka JMS).
Dospělá repre má nominačky na své MS v termínu 29.6.-3.7. ve Francii, nominace na MED určí výsledky jičínských závodů o nadcházejícím víkendu (mmch. MED se letos koná v moc hezkých terénech jižních Čech poblíž Nové Bystřice a o posledním červnovém víkendu jej doprovází béčkový dvojzávod, na který je od nás pořád přihlášeno nějak málo lidí :)).

 

 

Letošní mistrovství na krátké uspořádal OOB Třebíč poblíž Velkého Meziříčí, ve svazích a přilehlém okolí údolí Oslavy. Vcelku příhodně, neboť oslavit jej mohli nejen medailisté – za nás Markéta, Denisa, Terka a Pája – ale v podstatě všichni účastníci. Klub, který je sice známý jako rodný bratrů Klusáčkových, ale jinak asi nepatří k úplně největším, předvedl vpravdě špičkový o-podnik.

 

Našlo se triko od dresu s potiskem mapy, výstřih do V, velikost M nebo L. K doptání u Pavla Hápa.

 

Vše podstatné zde

 

Podzimní motivační soustředění s našimi kamarády z Finska se blíží. Budeme běhat v mapově obtížných terénech Českého Ráje, čeká nás přednáška od reprezentanta... Na soustředění jsou poslední volná místa, tak neváhejte a přijeďte procvičit angličtinu a porovnat rychlost Vašich nohou s finskými dorostenci.


 

fotogalerie Petra Kadeřávka (Kadeho) - kvalifikace

fotogalerie Petra Kadeřávka (Kadeho) - finále

 

fotogalerie Petra Hápa

fotogalerie Petra Hápa - výběr nejlepších momentů

 

 

Další foto z terénu

 

Zveřejňujeme další možnosti ubytování v okolí centra závodů. Doporučujeme zajistit co nejdříve.

Jedná se o prodloužený víkend

Vzhledem k tomu, že v sobotu 30.9. se koná banket, doporučujeme si zajistit ubytování i na noc ze

soboty na neděli

 

 

Upozornění pro přihlašované přes systém OB Haná:

- pro MČR a veteraniádu se přihlašujte pouze na semifinále, přihláška na finále je automatická,

- na sobotní finále se přihlašují pouze kategorie příchozích (T)

Rozpis (PDF)

Rozpis (DOC)

Buletin 1 (english version .PDF)

Buletin 1 (english version .DOC)

 

 

 

Prostor závodů je vymezen obcemi: Skokovy, Srbsko, Podkost, Libošovice, Vyskeř, Skalany, Skokovy.

Popis terénu: Terén členitá morfologie, smíšený les, pískovcové skály.

Všechny mistrovské kategorie poběží namapě v měřítku 1: 15 000

 

 

Úvodní informace

Centrum semifinále i finále bude na louce u osady Mlýnice v katastru obce Olešnice.

V pátek 28. září si odběhnete semifinále, v sobotu 29. září proběhne velké finále.

 

 

Rozhovor s Josefem Váňou, obchodním ředitelem TK PLUS, s.r.o.

Připomeňte prosím pro jistotu prosím působení vaší agentury

Naše společnost patří mezi špičkové marketingové sportovní agentury v ČR. Do našeho portfolia patří řada mezinárodních sportovních akcí,které organizujeme a marketingově zajišťujeme, jako na př. Unicredit Czech Open, Zlatá Tretra Ostrava, World Junior Tenis Final a mnohé další.

Na jakých akcích orientačního běhu se TK Plus v minulosti již podílela?

S orientačními běžci jsme již spolupracovali při řadě akcí, z těch nejvýznamnějších bych uvedl MS v OB 2008 v Olomouci, SP v OB 2011 v Liberci, Olympiádu dětí a mládeže 2011 v Olomouckém kraji, M ČR 2010 v Jihlavě a letos M ČR 2012, které pořádá OK 99 Hradec Králové společně s SOK TJ Turnov. Spolupracujeme při pořádání těchto akcí tedy s ČSOS a lokálními pořadateli a přínos je zřejmý hlavně v tom, že se nám daří získat odpovídající sponzory - již několikrát jsou to na příklad LESY ČR, s.p. ve formě generálního partnera.

Jaké přínosy partnerství pořadatelů s TK Plus vlastně znamená?

Marketingové zabezpečení, propagace a mediální podpora jsou poměrně finančně nákladné oblasti, lze říci, že po vzájemné dohodě smluvních stran se zajišťují náklady televizního přenosu, velkoplošná obrazovka, tisk plakátu, programu, startovních čísel, propagace akce,výroba transparentů, inzerce do tisku, organizace tiskové besedy, péče o pořadatele a hosty a mnohé další.

A jaké jsou vaše dosavadní zkušenosti s orientačním během?

Na orientačním běhu si ceníme především jeho různorodost, možnost oslovení dalšího okruhu sportovců všech věkových kategorií a také jeho malé nákladovosti v porovnání s ostatními sporty. Dá se říci, že za uplynulé období si v naší agentuře vybudoval svými reprezentačními úspěchy i dobrou organizační flexibilností a zázemím svazových funkcionářů a pořadatelů své místo.

... a další plány?

Již nyní jednáme o možné spolupráci při organizaci Akademického mistrovství světa 2014 v Olomouci a také snad i při Mistrovství světa juniorů vOB 2013, které je opět v péči ČSOS, PHK a SHK. V závěru Vás chci pozvat na Velkou cenu v orientačním sprintu - O pohár primátora statutárního města Olomouce, tento závod se uskuteční dne 5.10. 2012 a pořádají jej společně Český svaz orientačních sportů,TK PLUS a město Olomouc, technicky závody zajišťuje SK UP Olomouc a SK Prostějov. Budete mít možnost si opět zazávodit v krásných olomouckých parcích s doběhem před historickou radnicí, připomenout si mapy z MS 2008. Soutěžit budou již dopoledne od 10 hod žáci olomouckých škol,odpoledne pak veřejnost a elitní orientační běžci. Jako bonbónek bude na programu i start a sprint V.I.P. atletů a dalších sportovců, protože na startu se objeví i čs. reprezentanti v atletice - Jakub Holuša a Daniel Němeček (800 a 400 m) nebo lyžaři z Liberce a tenisté a cyklisté z Prostějova. Pro vítěze máme připravené poháry, medaile a věcné ceny, pro elitní kategorie i vypsané Prize Money. Takže jste srdečně zváni.

Generální partner:

Lesy ČR

 

Sponzoři a partneři závodu:

Město Hradec Králové TurnovKrálovéhradecký kraj

Český svaz orientačních sportů

Pivovar RohozecGrupoi Antolin

Tomovy parkyZaměstnanecká pojišťovna Škoda

Sponzoři ČSOS:

T-MAPY

Žaket HSH Sport ČSOB poj

 

Force Trimtex Mercuri

Equica Racom


 

 
 
Hledej
Místo v autě
0 zaznamu !!

krátké zprávy
Prosba

Pavel Metelka prosí: Dnes po sprintu na Slávii jsem zjisti, že mi chybí batohu dres-děrovaný L od Gassa. Nepřibalil si jej omylem někdo ? Odcházel jsem skoro poslední a na místě nic nezůstalo. Díky

33.jpg
Kdo je online
Právě připojeni - hostů: 12