• JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
ZÁVODY
0 zaznamu !!

Dnešní závodem se uzavřela sezóna závodů východočeské oblasti a tím i všechny pohárové soutěže.

 

Odjezd autobusu: 7:20 Nábřeží, 7:30 Harmonie

Stravování: sobota večeře, neděle snídaně  a oběd

Ubytování: v teple v chatičkách

Program: sobota - bojovka a večer tradiční zábavný program

neděle - Mistrovství oddílu na krátké trati, příjezd do HK okolo 16:00.

Informace k bojovce:

 

14. října se v okolí obce Krajníčko a hradu Helfenburg uskutečnilo Mistrovství republiky družstev a naše družstvo ve složení ...

 

Ve středu je připraven poslední mapový výjezd, určený všem, kteří si ještě na poslední chvíli chtějí potrénovat na vrchol sezóny. Odjezd autobusu bude v 15:30 !!, další informace a přihlášky zde.

 

Ve středu 2.10 je připraven výjezd nedaleko Hradce - centrum u rybníka Kříž, koncept okruhy, start v 17:00. Přihlášky zde. Výsledky zde.

 

Na závod VčP v sobotu 6.10.2018 bude společná doprava autobusem, odjezd v 8.30 od Harmonie. Přistoupit si mohou i předem nepřihlášení.

 

Po víkendové sérii nominačních závodů bylo včera rozhodnuto o kompletní nominaci do českého týmu pro závěrečné kolo světového poháru, které se uskuteční příští týden v ČR.

 

O prodlouženém víkendu nás čeká mistrovství ČR sprintových štafet a tradiční podzimní dvojzávod poháru štafet, ve Zlíně a nedalekém okolí. Ubytování na internátu v Otrokovicích, tedy na postelích, s večeřemi a snídaněmi, odjezd v pátek 7:50 z nábřeží, 8:00 od Harmonie, 8:30 Pardubice Zborovské nábřeží - společná doprava s LPU i hrstkou SHK.

 

V sobotu 15.9. se nám konečně úředně stvrdil jeden ze svazků napříč hradeckými oddíly.

 
Letošní zakončení sezóny se uskuteční 10.-11. listopadu po 10 letech opět v Zubří. Tradičně bude nachystána bojovka, večerní program i nedělní mistrovství OK99 na krátké trati. Zakončení bude připraveno pro všechny členy oddílu od nejmenších po nejstarší. Přihlášky budou spuštěny na začátku října.
 

12. září ve středu je další mapový výjezd pro všechny, kdo se chtějí připravit na MČR na klasice. Je zaměřený na traverzy a volby postupů. Přihlášky do úterý 11. září do 21:00 zde. VÝSLEDKY zde

 
Více článků...
Hledej
Místo v autě
0 zaznamu !!

krátké zprávy
Prosba

Pavel Metelka prosí: Dnes po sprintu na Slávii jsem zjisti, že mi chybí batohu dres-děrovaný L od Gassa. Nepřibalil si jej omylem někdo ? Odcházel jsem skoro poslední a na místě nic nezůstalo. Díky

64.jpg
Kdo je online
Právě připojeni - hostů: 37