• JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
ZÁVODY
0 zaznamu !!

 

Odjezdy busu Harmonie 6.30, Smetanovo nábřeží 6.35, spíme v tělocvičně v Kamenici (a tedy bez předem zajištěného jídla), v sobotu se běží nejprve sprint na Konopišti, štafety až odpoledne

 

Odjezd 6.25 N, 6.30 H, bydlíme na postelích (http://www.pensionlukas.cz/), pokud se neozve většina proti, tak  včetně večeře a snídaně (budu objednávat ve čtvrtek)

 

 

První trénink skupiny nejmladšího žactva se uskuteční v pondělí 10. 9. 2012 na Biřičce. Sraz 16:50. S sebou: věci na běhání a buzolu (pokud nevlastníte zapůjčíme:-)). Těšíme se na vás. :-)

 

Aby nám tu jen tak nezůstala nakousnutá témata, sluší se připomenout alespoň, že Terka na Euromeetingu vyhrála závod sprintu mezi činžáky innsbruckého předměstí, Pájovi se vcelku vydařila horská klasika, na které skončil sedmý, Denča se umístila na devátém místě na mimořádně technicky vypečeném middlu. Mnohem více o Euromeetingu i zejména pak o MS bylo a je k přečtení na repre stránce .

 

 

 

 

Sprintem v Innsbrucku zítra začíná Euromeeting, na kterém máme velmi silné zastoupení - v české reprezentační výpravě je i Denča Kosová, Terka Novotná, Honza Petržela a Pája Kubát. O víkendu se závody přesunou do horských lesů jižním směrem, v sobotu následuje krátká trať, v neděli klasika.
Výsledky a mapy ze závodu jsou zde.

Ještě silnější zastoupení máme na souběžně konaných vícedenních závodech. Pokud přestáli ve zdraví horský přechod, postaví se na start i takové kalibry jako Cichý, Kamenický nebo Kavalír. Ve startovce elitních kategorií najdeme v záplavě jmen mnoha evropských národností i Markétku, Karima, Piláta a Čechonora Kamendu.

 

Po loňské liberecké svěťákové premiéře čeká dnes na Páju první start na mistrovství světa - kvalifikace middlu.


Narozdíl od včerejší relativně lehké kvalifikace na klasiku bude dnešní terén ve vyšších polohách, na švýcarské straně Jury a v nadmořské výšce do 1 500 m.n.m., členitý, s větším převýšením a kamenitou podložkou. Startuje se od 13 h, Pája vybíhá ve 14.35. Počasí je dnes slunečné, ale ve vyšších polohách poměrně čerstvé. Držíme palce, aby se ho týkalo i zítřejší finále. Sledujte stránky MS a repre stránku.

 

Sprintem v Košicích v neděli  odstartovalo MS juniorů. ...

Vyhlášení výsledků JWOC 2012 sprint

 

AMS dnes skončilo závodem štafet,  ...

 

Na sklonku dne , který přinesl českým barvám hned tři medaile z klasiky na akádě (Radka 3., Kody 2., Chrobák 3.) exkluzivně ještě přinášíme pár dojmů od našeho účastníka MEDu.

Čau Adame, tak jaké jsou dojmy? ...

 

 
Více článků...
Hledej
Místo v autě
0 zaznamu !!

krátké zprávy
Prosba

Pavel Metelka prosí: Dnes po sprintu na Slávii jsem zjisti, že mi chybí batohu dres-děrovaný L od Gassa. Nepřibalil si jej omylem někdo ? Odcházel jsem skoro poslední a na místě nic nezůstalo. Díky

65.jpg
Kdo je online
Právě připojeni - hostů: 17