• JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
ZÁVODY
0 zaznamu !!

AMS dnes skončilo závodem štafet,  ...

 

Na sklonku dne , který přinesl českým barvám hned tři medaile z klasiky na akádě (Radka 3., Kody 2., Chrobák 3.) exkluzivně ještě přinášíme pár dojmů od našeho účastníka MEDu.

Čau Adame, tak jaké jsou dojmy? ...

 

 

Hlášení z MEDu bylo již prakticky kompletní, v závodě štafet startovala v každé kategorii vždy jen jedna za národní výběr a Adam jako nováček si přecejen musí ještě počkat na příště. I on se však může počítat za člena české výpravy, která obhájila vítězství v Poháru národů. Tomu přispěly  i výsledky štafet, kde české týmy získaly jedno zlato, dva bronzy a jednu bramboru. Polská štafeta W16 s Weronikou Cych na druhém úseku skončila devátá.

Dnes startuje klasikou Akademické MS, ....

 

Mistrovství Evropy dorostu odstartovalo smršť vrcholných mezinárodních soutěží, které se v různých koutech Evropy odehrají během nadcházejících tří týdnů a na kterých budeme mít vždy i svého zástupce. Na MED, který se koná na středojihozápadě Francie (Bugeat), se nominoval Adam Růžička. Na včerejším sprintu spíše sbíral zkušenosti, dnešní klasickou trať již oběhl na obstojném 25. místě, zítra se běží štafety, více na http://live.eyoc2012.fr/ . Mezi účastníky je i naše polská posila, Weronika Cych - na klasice skončila 19. ...

 

 

Poslední trénink nejmladšího žactva před prázdninami se uskuteční na Biřičce. Sraz 16:50 v klubovně. S sebou věci na běhání a poté buřtíky na opékání.

 

Trénink žactva 18. 6. 2012 se uskuteční z lávky přes Brňenskou na Novém HK (u Lesů ČR). Sraz v 16:50.

 

Markéta (D18), Klára (D16) a Honza (H20) stříbrní

 

 

 

 


Pája Kubát jede na Mistrovství světa ve Švýcarsku a  Akademické MS ve Španělsku. Na AMS  pojede i Denisa Kosová,

Tereza a Markéta Novotné a  Honza Petržela na juniorské mistrovství světa na Slovensku

Adam Růžička na Mistrovství Evropy dorostu ve Francii

 

 

 

Tereza zlatá, Honza stříbrný

 

 

 

Pojeďte s námi naladit na jarní sezónu do krásných prostor loňského světového poháru v orientačním běhu v okolí libereckého Vesce.

 
Více článků...
Hledej
Místo v autě
0 zaznamu !!

krátké zprávy
Prosba

Pavel Metelka prosí: Dnes po sprintu na Slávii jsem zjisti, že mi chybí batohu dres-děrovaný L od Gassa. Nepřibalil si jej omylem někdo ? Odcházel jsem skoro poslední a na místě nic nezůstalo. Díky

58.jpg
Kdo je online
Právě připojeni - hostů: 50