• JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
ZÁVODY
0 zaznamu !!

 

 

Pojeďte s námi naladit na jarní sezónu do krásných prostor loňského světového poháru v orientačním běhu v okolí libereckého Vesce.

 

Embargovaný prostor pro sprint na Juniorské mistrovství světa v centru Hradce Králové doznal výrazné změny. Došlo k malému rozšíření prostoru, ale především k předefinování možnosti vstupu do tohoto území. Až na dvě průjezdní ulice platí v celém prostoru úplný zákaz vstupu pro všechny potenciální závodníky a také další osoby, které by mohly jakkoliv ovlinit přípravu jednotlivců i celých výprav. Volně přístupné zůstává nadále pouze Velké náměstí.
Prostudujte si důkladně nový plánek embarga. V případě porušení embarga budou pořadatelé nekompromisně trestat domácí i zahraniční závodníky, resp. celá reprezentační družstva.

 

Ve středečních dopoledních hodinách se Janče a Jirkovi narodil Filip. Klučina měřil 48 cm a vážil 3,07 kg.

 

V kalendáři závodů jsou doplněné závody MTBO včetně REGISTRACE. Kdo chce jezdit na závody, je potřeba se zaregistrovat. První závody jsou už na konci dubna v Bratislavě. Registrace je pak možná i během roku.

Poplatek za registraci činí 80 Kč za dospělé a rok, 40 Kč za závodníky, kteří v roce 2012 dosáhnou věku 11 až 17 let včetně.

 

 

Připravuje se nový kousek oddílového oblečení do vašich šatníků.

 

V anketě Naděje královéhradeckého sportu za rok 2011 byla v kategorii jednotlivců vyhlášena Markéta Novotná. V kategorii kolektivů byla oceněna dorostenecká mistrovská štafeta Klára Novotná, Lenka Svobodová a Markéta Novotná. BLAHOPŘEJEME !!!

 

 

I letos zahájila řada našich nadšenců sportovní sezónu jizerskou padesátkou a zahájení to bylo opět jaxepatří.

 

 

nějaké to foto ze Zakončení můžete nalézt zde či zde, další mix pak také tady

a výsledky z nedělního pobíhání na zakončení jsou zde

 

Milé cowgirls a cowboys!
Zkouška Vaší zdatnosti se blíží sedmimílovými kroky a proto Vám chci upřesnit pravidla, aby nedošlo k nějakému handrkování nebo snad nějaké té rvačce.

Zúčastnit se mohou týmy složené minimálně z 5 zkušených honáků, rančerů či roverů. Vítězem se stane tým, který v nejrychlejším čase obejde celý, mnou připravený, okruh plný nástrah a úkolů. Avšak nemusíte se bát, krom toho, že si sáhnete na dno psychických a fyzických sil, se Vám nic zlého nemůže stát :).

Každé družstvo musí nést minimálně 1 lahev něčeho na zahřátí (minimálně horký čaj), tužku, jídlo na posilnění a do batohu si přibalte i dobrou náladu. Bez těchto propriet Vás na cestu nepustím.

Slavnostní výstřel a začátek Vaší zkoušky je v 10:30 před Saloonem Alfa resort, kde můžete nechat přivázané své oře. Na další cestu se musíte vydat již po svých....

Těším se na Vás,
Jack Black!

 
Hledej
Místo v autě
0 zaznamu !!

60.jpg
Kdo je online
Právě připojeni - hostů: 46