• JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
ZÁVODY
0 zaznamu !!

Ode dneška do neděle probíhá na střední Moravě lesní část nominačních závodů, po níž se rozhodne, komu budeme na našem MS juniorů fandit. Dnešní závod na krátké trati začíná v 11 h, na startu je i Lenka Svobodová, držte palce! A sledujte stránky MSJrepre.

 

Díky všem za účast, zveřejňuji výsledky a velkou omluvu za svoje zapomenuté hodinky. Proto je níže uvedena jen ta cca 15% část účastníků, co si čas dokázala změřit sama.

Jednoznačným vítězem tréninku je Pilát, vyhrává tričko (svoje zapomenuté). J

Lucie

 

V pondělí 3.6.2013 se obě skupiny žactva sejdou na trénink na Biřičce. Sraz 16:50. Kdo chcete zkoušet dresy přijďte dříve! Odchod na trénink je standartně v 17 hod.

 

Není tajností, že se budou objednávat nové dresy a overaly. Ozkoušet velikost bude možné v klubovně na Biřičce v následujících termínech:

úterý 28.5. od 18:00
pátek 31.5.  od 18:00
pondělí 3.6. od 16:30 (změna, původně 17:00)
úterý 4.6. od 18:00


Pokud někdo v těchto termínech nemůže, je možné výjimečně se domluvit se mnou nebo s Kubou Kamenickým na ozkoušení někdy jindy. Stejně tak my dva vám odpovíme na případné dotazy.

Dresy budou barevně stejné jako poslední verze současných dresů a overaly budou jako naše oddílové vesty.

Panchy

 

Konečně nenapadl sníh, nespadl meteorit, ani se nestalo nic podobného a tak jsme se o víkendu mohli zúčastnit prvních letošních štafetových závodů. Cestu "votrokářským holobusem" jsme si zpestřili 12 zastávkami na různých místech po cestě. Jen díky pokynu zaslanému Sosákovi z busu a jeho následné intervenci, se start posunul o 15 minut. I naše první úseky se tak mohly zúčastnit startu.

Jak to bylo dál?....

 

Nominace na MS dospělých byla nakonec uzavřena již tento týden a na seznamu je i Honza Petržela, a to pro závod na klasické trati (7.7. kvalifikace, 9.7. finále), grratulujeme! Český výběr je podobný tomu loňskému, v mužích se změnilo právě jen jméno zástupce našeho klubu, když po Pájovi zažije premiéru právě Ňuf.

Byla rovněž oznámena první jména pro účast na skotském Euromeetingu (může být doplněno ještě po MSJ), kam je nominován Honza i Pája.

Více samozřejmě na stránce reprezentace.

 

V běhu dějin nám zapadla už dřívější zpráva o nominaci Terky Novotné (kterou tímto vítáme opět doma) na závody, které se uskuteční v rámci Světových her, o účasti na dalších vrcholných akcích se ještě bude rozhodovat...:

 

Trénink: OPAKOVANÉ STARTY

 

O uplynulém víkendu se konaly první letošní závody áčkového žebříčku. Pořádání se ujal brněnský oddíl SK Žabovřesky, který jako prostor závodů vybral lesy v okolí obce Kramolín nedaleko jaderné elektrárny Dukovany. Našim běžcům zřejmě dle dosažených výsledků běh pod chladícími věžemi svědčil. O tom se ostatně můžete přesvědčit sami...

 

Tři cenné kovy jsme si odvezli z chrudimského centrálního náměstí, na němž byl cíl letošního sprintového šampionátu. Přesněji řečeno odvezly si je Klára (3. D16), Mateusz (2. H 18) a v hlavní mužské kategorii Honza Petržela (3.). O nicotnou vteřinu čtvrtý skončil v H16 Dan Vandas, na velkou bednu by se vešel i Adam Růžička (5. H16) a Lenka Svobodová (6. D18) a skoro i Pája Kubát, sedmý v elitě.

TV záznam ze závodů odvysílá ČT Sport v pátek 10.5. ve 13.10.

 

 

O pondělku 6.5. ve 14.13 ...

 
Více článků...
Hledej
Místo v autě
0 zaznamu !!

25.jpg
Kdo je online
Právě připojeni - hostů: 29