• JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
ZÁVODY
0 zaznamu !!

Trénink: OPAKOVANÉ STARTY

 

O uplynulém víkendu se konaly první letošní závody áčkového žebříčku. Pořádání se ujal brněnský oddíl SK Žabovřesky, který jako prostor závodů vybral lesy v okolí obce Kramolín nedaleko jaderné elektrárny Dukovany. Našim běžcům zřejmě dle dosažených výsledků běh pod chladícími věžemi svědčil. O tom se ostatně můžete přesvědčit sami...

 

Tři cenné kovy jsme si odvezli z chrudimského centrálního náměstí, na němž byl cíl letošního sprintového šampionátu. Přesněji řečeno odvezly si je Klára (3. D16), Mateusz (2. H 18) a v hlavní mužské kategorii Honza Petržela (3.). O nicotnou vteřinu čtvrtý skončil v H16 Dan Vandas, na velkou bednu by se vešel i Adam Růžička (5. H16) a Lenka Svobodová (6. D18) a skoro i Pája Kubát, sedmý v elitě.

TV záznam ze závodů odvysílá ČT Sport v pátek 10.5. ve 13.10.

 

 

O pondělku 6.5. ve 14.13 ...

 

Snad již tradiční jarní výprava za těžkými terény, tréninkovými lahůdkami a švédskou kulturou je za námi. Letos jsme se na sever vypravili v rekordním počtu 41 běhuchtivých orientačních běžců a to nejen z našeho oddílu (dále SHK, VAM). A co že jsme tam dělali?

 

 

Na MČR Sprint a ŽA ZBM (Kramolín) se jede auty, na ŽB (Slaný) odjezd v sobotu 11.5.  8.15 pouze ze Smetanova nábřeží (bus LPU)

 

Trénink obou skupin žactva se v pondělí 6.5.2013 uskuteční od Lesního hřbitova. Sraz v 16:50.

 

V privátní zoně je přiláška do žebříčku A a B. Kdo chcete být klasifikován v žebříčku, tak se prosím přihlašte nejpozději do 24.4. Následně proběhne registrace a platba.

 

Letos se koná již druhý ročník velmi zajímavého závodu smíšených dvojic s jedním kolem. Zakladní informace v tomto letáku. Více informací hledejte na webu závodu: http://sportvisio.webnode.cz/hradecky-kolobeh/aktuality/

 

 

Pondělní tréninky nejmladšího žactva se přesouvají ven.

8.4.2013 se sejdeme v 16:50 v klubovně na Biřičce.

S sebou buzoly a vhodné oblečení do lesa. Těšíme se na Vás.

 

Jak jsme si mohli povšimnout zejména o Velikonocích, jaro je údajně tu, takže s březnem již skončila čtvrteční tělocvična (a středeční posilovna) a od příštího týdne naopak začínají středeční mapové tréninky SCM. Během dubna budou za městem, po přerušení květnovými svátky se pak bude tradičně jezdit na výjezdy autobusem. Konkrétní informace budou vždy včas vyvěšeny.

 
Více článků...
Hledej
Místo v autě
0 zaznamu !!

66.jpg
Kdo je online
Právě připojeni - hostů: 18