• JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
ZÁVODY
0 zaznamu !!

Terka Novotná se hned ve své první dospělácké sezóně dostala na závodě světového poháru do první desítky! V dnešním knock-out závodě ve švédském Stockholmu se postupně ze dvou kvalifikací dostala až do 8 členného finále. Tady spolu s Tove Alexandersson obsadila 6.příčku se ztrátou pouhých 24 vteřin na vítěznou Emmu Klingerberg.

Nordic Tour se účastní i Ňuf, který se dnes bohužel nedostal přes kvalifikační síto a obsadil 57.místo. Série pokračuje v pátek sprintem ve finském Turku a sobotním stíhacím závodem tamtéž. Držíme Vám palce!

 
Dnes byly uzavřeny nominace pro MS juniorů. Po osmi jménech jasných na základě výsledků nominačních závodů  dnes realizační tým rozhodoval o zbylých čtyřech (a náhradnících). Jejich jména byla právě zveřejněna a je mezi nimi i Lenka. Gratulujeme!

 

Tuto středu se jede na mapu Kamenec, se shromaždištěm zde. Připraveny budou 4 dvoukilometrové okruhy, z toho jeden dětský s nižší obtížností. Na kontrolách budou pouze tréninkové lampiony. Přihlášky nejsou zapotřebí, odjezd tradičně 16.00 od Flošny.

 

A taky nám začíná svatební sezóna, od soboty máme v adresáři dvě Jany Balcarové! Důkazní materiál se postupně objevuje zde.

V sobotu 22.6.  dojde na Žirána, u Klokanů mezitim na Fandu Charváta a 2.8. Gebák!

 

 

Ode dneška do neděle probíhá na střední Moravě lesní část nominačních závodů, po níž se rozhodne, komu budeme na našem MS juniorů fandit. Dnešní závod na krátké trati začíná v 11 h, na startu je i Lenka Svobodová, držte palce! A sledujte stránky MSJrepre.

 

Díky všem za účast, zveřejňuji výsledky a velkou omluvu za svoje zapomenuté hodinky. Proto je níže uvedena jen ta cca 15% část účastníků, co si čas dokázala změřit sama.

Jednoznačným vítězem tréninku je Pilát, vyhrává tričko (svoje zapomenuté). J

Lucie

 

V pondělí 3.6.2013 se obě skupiny žactva sejdou na trénink na Biřičce. Sraz 16:50. Kdo chcete zkoušet dresy přijďte dříve! Odchod na trénink je standartně v 17 hod.

 

Není tajností, že se budou objednávat nové dresy a overaly. Ozkoušet velikost bude možné v klubovně na Biřičce v následujících termínech:

úterý 28.5. od 18:00
pátek 31.5.  od 18:00
pondělí 3.6. od 16:30 (změna, původně 17:00)
úterý 4.6. od 18:00


Pokud někdo v těchto termínech nemůže, je možné výjimečně se domluvit se mnou nebo s Kubou Kamenickým na ozkoušení někdy jindy. Stejně tak my dva vám odpovíme na případné dotazy.

Dresy budou barevně stejné jako poslední verze současných dresů a overaly budou jako naše oddílové vesty.

Panchy

 

Konečně nenapadl sníh, nespadl meteorit, ani se nestalo nic podobného a tak jsme se o víkendu mohli zúčastnit prvních letošních štafetových závodů. Cestu "votrokářským holobusem" jsme si zpestřili 12 zastávkami na různých místech po cestě. Jen díky pokynu zaslanému Sosákovi z busu a jeho následné intervenci, se start posunul o 15 minut. I naše první úseky se tak mohly zúčastnit startu.

Jak to bylo dál?....

 

Nominace na MS dospělých byla nakonec uzavřena již tento týden a na seznamu je i Honza Petržela, a to pro závod na klasické trati (7.7. kvalifikace, 9.7. finále), grratulujeme! Český výběr je podobný tomu loňskému, v mužích se změnilo právě jen jméno zástupce našeho klubu, když po Pájovi zažije premiéru právě Ňuf.

Byla rovněž oznámena první jména pro účast na skotském Euromeetingu (může být doplněno ještě po MSJ), kam je nominován Honza i Pája.

Více samozřejmě na stránce reprezentace.

 

V běhu dějin nám zapadla už dřívější zpráva o nominaci Terky Novotné (kterou tímto vítáme opět doma) na závody, které se uskuteční v rámci Světových her, o účasti na dalších vrcholných akcích se ještě bude rozhodovat...:

 
Více článků...
Hledej
Místo v autě
0 zaznamu !!

45.jpg
Kdo je online
Právě připojeni - hostů: 56