• JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
ZÁVODY
0 zaznamu !!

Pokud jste ještě nezaznamenali tento projekt ČSOS, zde najdete více informací a odkaz na objednávkový formulář. Objednávky ale končí 8. 3.
 

Velikonočko letos v Jizerkách

vezměte si čipy

 

Už je tomu 14 dní, co se na svět v trutnovské porodnici vyloupla Nina. Od té doby dělá Terce a Panchymu společnost a radost.

 

Letošní schůze proběhne netradičně v neděli 9. 2. od 17:00 v zasedací místnosti haly Slavia. Věříme, že nedělní termín umožní účast i členům, kteří pracují či studují v jiných městech. Níže je plánovaný program.

 

Po 15 letech budeme znovu pořádat MČR štafet a družstev. Na tento závod jsme vybrali pěkný terén s trochou šutrů, který orienťácká společnost zná pod názvem Studánka. Tato mapa (plus část lesa k silnici z Komárova do Záboří) se od této chvíle až po samotné mistrovství stává zakázaným prostorem, do kterého můžou pouze mapaři, stavitelé a hlavní pořadatelé.

Za všechny doufám, že se nám podaří uspořádat krásný vrchol O-sezóny 2021.

 

Již tuto neděli 24.11 od 10:00 na Dubince stránka závodu zde.

 

Mezičasy z nedělního závodu na zakončení zde.

Cílem prošlo celkem 106, ale 7 bezčipových nakonec ve výsledcích chybí.

 

 

Jsou malí, jsou tu rok a rostou. Nejen tím, kolik jich už je, ale hlavně tím, co zvládnou. Máme tu pár fotek, výsledky závěrečných štafet nebo přehled letošních tréninků včetně map.

 

Konečně tu máme do společenské rubriky zase jednou svatbu!

 

Výsledky ze včerejšího měření
(kliknout na titulek)

 

Na výborné výsledky z klasiky jsme navázali i na MČR štafet a klubů, které o prvním říjnovém víkendu uspořádala Praga Praha severně od Tisu u Blatna,

 
Více článků...
Hledej
Místo v autě
0 zaznamu !!

krátké zprávy
Prosba

Pavel Metelka prosí: Dnes po sprintu na Slávii jsem zjisti, že mi chybí batohu dres-děrovaný L od Gassa. Nepřibalil si jej omylem někdo ? Odcházel jsem skoro poslední a na místě nic nezůstalo. Díky

32.jpg
Kdo je online
Právě připojeni - hostů: 24