• JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
ZÁVODY
0 zaznamu !!

Ve středu je připraven poslední mapový výjezd, určený všem, kteří si ještě na poslední chvíli chtějí potrénovat na vrchol sezóny. Odjezd autobusu bude v 15:30 !!, další informace a přihlášky zde.

 

Ve středu 2.10 je připraven výjezd nedaleko Hradce - centrum u rybníka Kříž, koncept okruhy, start v 17:00. Přihlášky zde. Výsledky zde.

 

Na závod VčP v sobotu 6.10.2018 bude společná doprava autobusem, odjezd v 8.30 od Harmonie. Přistoupit si mohou i předem nepřihlášení.

 

Po víkendové sérii nominačních závodů bylo včera rozhodnuto o kompletní nominaci do českého týmu pro závěrečné kolo světového poháru, které se uskuteční příští týden v ČR.

 

O prodlouženém víkendu nás čeká mistrovství ČR sprintových štafet a tradiční podzimní dvojzávod poháru štafet, ve Zlíně a nedalekém okolí. Ubytování na internátu v Otrokovicích, tedy na postelích, s večeřemi a snídaněmi, odjezd v pátek 7:50 z nábřeží, 8:00 od Harmonie, 8:30 Pardubice Zborovské nábřeží - společná doprava s LPU i hrstkou SHK.

 

V sobotu 15.9. se nám konečně úředně stvrdil jeden ze svazků napříč hradeckými oddíly.

 
Letošní zakončení sezóny se uskuteční 10.-11. listopadu po 10 letech opět v Zubří. Tradičně bude nachystána bojovka, večerní program i nedělní mistrovství OK99 na krátké trati. Zakončení bude připraveno pro všechny členy oddílu od nejmenších po nejstarší. Přihlášky budou spuštěny na začátku října.
 

12. září ve středu je další mapový výjezd pro všechny, kdo se chtějí připravit na MČR na klasice. Je zaměřený na traverzy a volby postupů. Přihlášky do úterý 11. září do 21:00 zde. VÝSLEDKY zde

 

První mapový výjezd 5.9 pořádá Honza Netuka do oblasti Miletínských lázní jako přípravu na žebříček A. Tratě budou připraveny od DH10 po DH21. Přihlášky a podrobné informace zde. VÝSLEDKY zde.

 

Od pátku do neděle neproběhla jen CVČ, ale také předposlední kolo světového poháru, s centrem v jihonorském Sarpsborgu.

 

V hlubokých hradeckých lesích zaznělo v sobotu 25. 8. 2018 dvakrát "ano"... ze Sosáka je konečně manžel, Linda má rodiče se stejným příjmením a Zuzka může přestoupit do pořádnýho oddílu :)

 

Fotografie v ceně 1.500,-/ks prodává agentura Pilatus.

 
Více článků...
Hledej
Místo v autě
0 zaznamu !!

44.jpg
Kdo je online
Právě připojeni - hostů: 29