• JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
ZÁVODY
0 zaznamu !!

Výsledky ze včerejšího měření
(kliknout na titulek)

 

Na výborné výsledky z klasiky jsme navázali i na MČR štafet a klubů, které o prvním říjnovém víkendu uspořádala Praga Praha severně od Tisu u Blatna,

 

Začal nám podzim a k němu neodmyslitelně patří zakončení sezóny. Letošní jubilejní rok nebude výjimkou. Týden po posledním výchoďáku se sejdeme, abychom společně ukončili orienťáckou sezonu a zároveň oslavili 20 let od vzniku samostatného klubu. To je i téma celého zakončení. Historie OK 99 Hradec Králové. Doporučujeme všem, nastudovat naší slavnou historii od pravěku po současnost. Bude se hodit během bojovky i v doprovodných programech.

 

Poslední možnost středečního mapového tréninku bude od rybníku Češík. Pokyny jsou tady a přihlášky tady.

 

Letošní MČR na klasice bude asi patřit mezi ty, na které se bude ještě nějaký čas vzpomínat.

 

Od pátku do neděle se ve švýcarském Laufenu a okolí odehraje třetí kolo světového poháru a

 

Od pátku do neděle proběhne také tradiční podzimní mezniárodní juniorské klání.

 

Další mapový trénink se uskuteční 25.9. na mapě Stříbrný rybník. Doprava buď na kolech, nebo MHD busem číslo 11 od Muzea v 16:00 nebo 16:34 hodin. Informace a přihlášky zde do úterý 24.9. 24:09.

 

Před námi je jeden z vrcholů sezóny a porce pořádného orienťáku - MČR na klasice za Jabloncem nad Nisou (shromaždiště zde). Ubytování v Apartmánu u Vodárny, bez stravy (k dispozici kuchyňky), spacáky netřeba. V neděli není nuté odcházet hned ráno a když po sobě uklidíme, nebudeme platit poplatek za úklid :)

Stránky závodů, pokynystartovka, stará mapa prostoru

Rozdělení do aut:

 

Další mapový trénink se uskuteční na mapě Čížkovy kameny. Odjezd busu od Flošny v 16 hodin. Informace zde a přihlášky zde do úterý 21:00.

 

Další mapový výjezd TSM bude sprintový, v Jaroměři, info a přihlášky zde

 
Více článků...
Hledej
Místo v autě
0 zaznamu !!

krátké zprávy
Prosba

Pavel Metelka prosí: Dnes po sprintu na Slávii jsem zjisti, že mi chybí batohu dres-děrovaný L od Gassa. Nepřibalil si jej omylem někdo ? Odcházel jsem skoro poslední a na místě nic nezůstalo. Díky

20.jpg
Kdo je online
Právě připojeni - hostů: 12