• JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
ZÁVODY
0 zaznamu !!

V první polovině srpna proběhl první HOP - Hradecký orienťácký příměšťák

 

O sobotě 15.8. ve 3.40 h se v Hradci Králové narodil Nině Azebové a Edovi Šmehlíkovic synek Maxmilián,

 

Při nedělním (video)zasedání vedení sekce OB byla mj. upravena podzimní termínovka a na základě pozitivního vývoje do ní přibyly i tři veteraniády.

 

Výsledky z dnešního měření
(kliknout na titulek)

 

Výborně takticko-strategické schopnosti prokázal náš úspěšný reprezentant Pavel Kubát i mimo sportovní kolbiště. Ideálně na dobu závodního vakua mu vyšly jiné příjemné starosti, neboť společně s Jančou jsou nyní šťastnými rodiči dalšího nadějného sportovce!

 

Po pátečním (videokonferenčním) zasedání sekce OB je už i oficiálně potvrzeno, že bychom měli pořádat první mistrovský závod nabité podzimní sezóny.

 

Zatímco my běháme jen omezeně, čas nám běží pořád úplně stejně. Ale nemužeme se pořádně potkat a (to už vůbec ne) potřást si pravicí, když někomu ten čas vykrouží zas jeden nový letokruh.

 

V současné době jsou všechny tréninky, soustředění a závody zrušeny. Abychom všichni nezakrněli doma, je možné se jít individuálně proběhnout na mapu. V dokumentech v privátní zóně jsou postavené tréninky. Stačí si vybrat a jít se proběhnout.

 

Doba je - a asi ještě nějaký čas bude - nejistá, ale na scénářích pro další postup v případě uvolnění se pracuje. Dnešní zpráva z O-news je samozřejmě jen nejapným aprílovým žertem, ale i my máme na svazu své lidi, takže máme zaručeně japné informace. Hrubé obrysy prvních návrhů mají celkem logickou podstatu, vycházející z omezování mezilidských kontaktů.

 

Vzhledem k současným bezpečnostním opatřením je nutné zrušit velikonoční soustředění. Prozatím bez náhrady - o případném náhradním termínu můžeme jednat, až se sportovní život vrátí do normálu. Nejzazší termín velikonočka je proto duben 2021. A pro úplnost dodávám, že z vašich el. peněženek samozřejmě nic strhávat nebudeme.

 

Bezpečnostní rada státu zakázala sportovní a kulturní akce nad 100 osob kvůli šíření koronaviru. Z tohoto důvodu jsme nuceni celý letošní Jarní pohár zrušit. Mrzí nás to, ale nic s tím nenaděláme.

 
Více článků...
Hledej
Místo v autě
0 zaznamu !!

krátké zprávy
Prosba

Pavel Metelka prosí: Dnes po sprintu na Slávii jsem zjisti, že mi chybí batohu dres-děrovaný L od Gassa. Nepřibalil si jej omylem někdo ? Odcházel jsem skoro poslední a na místě nic nezůstalo. Díky

1.jpg
Kdo je online
Právě připojeni - hostů: 15